Přeskočit navigaci

IBM Spectrum Protect Plus

Hybridní vícestupňový přístup k moderní ochraně dat z rodiny Spectrum Protect pro zálohování virtuálního prostředí VMware a Hyper-V.

Introduction

Toto řešení je poskytováno jako virtual appliance (připravený virtuální server) pro rychlé nasazení bez nutnosti jakékoliv dodatečné instalace SW nebo dodatečné licence operačního systému a katalogu.

Virtualisation

Poskytuje stálé rozdílové zálohování datových bloků bez nutnosti opakování Full BackUp, integruje se do virtuálního prostředí VMware  či Hyper-V a zajišťuje automatizaci inkrementálních záloh skrze nastavené SLA politiky (frekvence záloh, doba expirace a typ cílového úložiště – SPP úložiště vSnap, SP server – offload, Cloud – offload). Řešení umožňuje online zálohování aplikací (MS SQL & Exchange, Oracle, DB2, MongoDB) na úrovni jejich databází a transakčních logů. Je dostupný též konektor do Microsoft Azure, čímž je umožněno  zálohování produktů MS Office365.

Spectrum protect plus - environment

Při obnově dat využívá Spectrum Protect Plus funkcionality INSTANT RECOVERY (obnova na pozadí), kdy dokáže z jakékoliv inkrementální zálohy vytvořit plnou verzi ve svém diskovém zálohovacím úložišti a tu okamžitě připojit do virtuálního prostředí zpět pro účely testování (obnova TEST nebo PRODUCTION) nebo pro okamžitou obnovu záloh (obnova CLONE).

Tímto lze využívat zálohy nejenom pro obnovu dat po jejich ztrátě ale též pro účely WebOps, Patch management, Data Reuse, Business Continuity atd…

Spectrum Protect Plus poskytuje globální inline deduplikaci a kompresi ukládaných dat a tím snižuje nároky na prostor centrálního datového úložiště. Toto diskové úložiště může být součástí Spectrum Protect Plus serveru (virtual appliance) nebo ho lze instalovat samostatně (jako virtual appliance nebo na fyzický server).

V kombinaci s produktem Spectrum protect je možné data dlouhodobě archivovat na páskové jednotky a zajistit bezpečnost a flexibilitu uložených dat.

Další informace naleznete na:

https://www.ibm.com/cz-en/marketplace/ibm-spectrum-protect-plus
https://www.ibm.com/downloads/cas/83Y8OXRO


V případě zájmu kontaktujte našeho obchodně technického specialistu Jana Šafratu (mobil. 720 756 898) nebo napište dotaz na plus@its.cz.