Přeskočit navigaci

Hardware

 

Prodej

Společnost ITS je dlouholetým a tradičním dodavatelem téměř celého portfolia produktů IBM a Lenovo. V případě požadavků zákazníka připravíme i řešení s použitím prvků, periferií i celých systémů od ostatních výrobců.

Přípravu nabídek, návrhy vhodných konfigurací a případné instalace u zákazníka zajišťují vysoce erudovaní a zkušení pracovníci se  znalostmi získanými účastí na odborných školeních v laboratořích a školících centrech výrobců námi dodávaného HW a SW. Tyto znalosti jsou doložený množstvím odborných certifikátů. Během posledních let je společnost ITS vždy hodnocena jako partner roku v některé z oblastí dodávek HW produktů IBM (PC, notebooky, (eServery, storage AS/400) a POS Toshiba.
 

Servis

Na všechny dodávané HW produkty zajišťujeme servisní služby v mnoha úrovních odezvy s garantovanou dobou odstranění závady. Tyto servisní činnosti vykonávají v závislosti na produktu technici ITS nebo IBM.
 

Poradenství

V rámci obchodní politiky Vám doporučí specialisté ITS nejvýhodnější nákup hardware a software s ohledem na budoucí rozvoj a rozšiřování informačního systému zákazníka. Řeší optimální propojení serverů, topologii distribuce dat, propojení s již existujícími systémy, navrhují plány instalací a implementací, řeší bezpečnostní politiku zákazníka apod. Vzhledem ke složitosti dnešního IT, složitosti HW a SW považujeme za jeden z nejdůležitějších kroků při nákupu IT technologií, stanovit si filosofií vývoje vašeho IT – stanovení této filosofie je naše společná snaha s vámi.
 

Lenovo centrum Brno

Společnost ITS provozuje ve své brněnské kanceláři na ulici Hybešova 38  Lenovo centrum, kde jsou prezentovány notebooky, osobní počítače, příslušenství a nově také servery Lenovo. Centrum představuje kontaktní místo pro zájemce o techniku Lenovo a slouží široké veřejnosti především jako konzultační, prodejní a servisní středisko. Zájemci tak mají možnost se v moderním designovém prostředí seznámit s produktovým portfoliem, přesvědčit se o kvalitách nabízených výrobků a služeb, načerpat potřebné informace o aktuálních nabídkách a všechny produkty si přímo vyzkoušet i koupit.
více zde -->