• cs
 • en

Vytváříme strategická partnerství

Tvoříme dlouhodobé strategické partnerství se zákazníky založené na komplexnosti dodávek a profesionalitě služeb. Přístup ITS při realizaci řešení vychází z potřeb zákazníků, důsledné znalosti problematiky jejich činností, postupů, procesů a práce.

Aktuality

 • Workshop se studenty

  20. 06. 2022

  mail

   

  V uplynulých dnech jsme měli možnost v rámci spolupráce se Soukromou střední školou výpočetní techniky na Praze 9 uspořádat workshop pro studenty třetích ročníků. Náš CEO Lumír Srch, zkušený matador v oblasti IT, se věnoval především tématu kybernetických hrozeb a tomu, jak se proti nim ochránit.

  Číst více
 • Kontrola příchozích e-mailů

  2. 06. 2022

  mail

   

  Pojďte s námi nezávazně otestovat kontrolu příchozí pošty pro Vaši doménu. 

  Neustále se množí bezpečnostní hrozby přicházející z e-mailů a nově máte možnost si vyzkoušet bezpečnostní kontrolu Vašich příchozích zpráv naším robustním řešením. 

  Číst více
 • Rozdávaly se ceny a byli jsme u toho

  15. 05. 2022

  IMG 3935
  Jsme rádi, že partneři oceňují naše zkušenosti a přidanou hodnotu pro zákazníky v oblasti kontejnerizace (VMware Tanzu), bezpečnosti (VMware Carbon Black) a také infrastruktury Lenovo a IBM. 

  Číst více
 • Whistleblowing

  18. 02. 2022

  mailbox

   

  Víte co to je Whistleblowing? A víte, že má každá společnost nad 25 zaměstnanců novou zákonnou povinnost?

   

  „Whistleblowing je ve světě rozšířená a uznávaná praktika umožňující zaměstnancům firem podat anonymní oznámení na podezření z jakékoliv nekalé nebo negativní činnosti páchané v rámci firmy. 

  Číst více
 • Třetí část semináře zaměřeného na ochranu firemních dat

  8. 12. 2021

  into3 

  Záznam našeho třetího semináře zaměřeného na Ochranu a zabezpečení firemních dat je k dispozici.

  Číst více

Rozumíme Vašim požadavkům

S pomocí informačních technologií naplňujeme Vaše podnikatelské cíle.

Podílíme se na Vašich plánech

Odbornými konzultacemi hledáme nejlepší řešení k uspokojení Vašich plánů.

Jsme spolehlivým partnerem

Komplexností dodávek, kvalitou služeb, rozsáhlými znalostmi, etickým přístupem a profesionalitou vytváříme dlouhodobý vztah se zákazníkem.

Rozvíjíme naše znalosti

Zaměstnanci naší společnosti rozšiřují své znalosti odbornými certifikacemi a pravidelnou účastí na školení nových produktů a technologií u nás i v zahraničí.

Zlepšujeme se

Všechny procesy uvnitř společnosti jsou měřeny a zdokumentovány dle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2008. Na základě vyhodnocení jednotlivých ukazatelů optimalizujeme, zefektivňujeme a zkvalitňujeme svoji činnost.

Vytváříme nové příležitosti

V rámci poskytovaných služeb neustále vylepšujeme naše technologické zázemí, komunikační kanály, archivační systémy a bezpečnost uložených dat, abychom poskytovali moderní řešení a vysoce kvalitní služby i pro nejnáročnější zákazníky.