• cs
 • en

Vytváříme strategická partnerství

Tvoříme dlouhodobé strategické partnerství se zákazníky založené na komplexnosti dodávek a profesionalitě služeb. Přístup ITS při realizaci řešení vychází z potřeb zákazníků, důsledné znalosti problematiky jejich činností, postupů, procesů a práce.

Aktuality

 • Přivítejte e-Procesy

  29. 03. 2021

  dtube 

  Naší rodinu aplkací D-tube určených pro digitalizaci firemních procesů nově nazýváme e-Procesy. Aplikace jsou nedílnou součástí našich aktivit na poli digitální transformace.

   

  Více detailů najdete na odkazu zde.

 • Bezpečnost jako služba.

  25. 02. 2021

  SECaaS.001

   

  Naše služba SECaaS (Security as a Service) nabízí možnost vyřešit zabezpečení Vaší firemní sítě formou služby. Nejsou nutné žádné investice, službu můžete začít využívat prakticky okamžitě. Pro jasnější představu jsme připravili krátké video, kde najdete základní popis služby a její výhody.

   

  Odkaz najdete ZDE.

 • Zálohování jako služba.

  16. 02. 2021

  baas.001

   

  Naše Zálohování jako služba (BaaS) Vám pomůže předejít nepříjemným situacím, které dříve nebo později nastanou. Vaše firemní data jsou nenahraditelná a podle toho je třeba s nimi zacházet. V připojeném videu jsme se rozhodli názorně demonstrovat všechny výhody našeho řešení.

   

  Odkaz najdete ZDE.

 • VMware Tanzu - kontejnerizace aplikací s VMware.

  7. 01. 2021

  Technologie v ITS se drží aktuálních trendů. Náš vývojový tým se poslední roky soustředí na využívání moderních open source technologií, což se ukázalo jako strategicky výhodné při adopci Tanzu technologií VMware, specificky oblasti kontejnerů a Kubernetes. Jestli využíváte platformu VMware, podívejte se s námi jaké technologie jsou k dispozici v rámci portfolia VMware Tanzu.

   

  vmware tanzu banner

  Číst více
 • Připravte se na zítřejší útok již dnes s VMware Carbon Black.

  7. 01. 2021

  Kybernetická bezpečnost je zásadním tématem současnosti. Přibývá útoků, které jsou cílené na konkrétní obory podnikání (např. banky), případně konkrétní firmy. Motivace útočníků se mění. V minulosti bylo často cílem škodit, dnes převažuje motivace ekonomická. Ať se jedná o phishingové útoky na banky ve snaze získat přístupy k účtům jejich klientů nebo o ransomware útoky na konkrétní firmy s cílem získat výkupné za zašifrovaná firemní data. 

   

  vmware carbon black banner

  Číst více

Rozumíme Vašim požadavkům

S pomocí informačních technologií naplňujeme Vaše podnikatelské cíle.

Podílíme se na Vašich plánech

Odbornými konzultacemi hledáme nejlepší řešení k uspokojení Vašich plánů.

Jsme spolehlivým partnerem

Komplexností dodávek, kvalitou služeb, rozsáhlými znalostmi, etickým přístupem a profesionalitou vytváříme dlouhodobý vztah se zákazníkem.

Rozvíjíme naše znalosti

Zaměstnanci naší společnosti rozšiřují své znalosti odbornými certifikacemi a pravidelnou účastí na školení nových produktů a technologií u nás i v zahraničí.

Zlepšujeme se

Všechny procesy uvnitř společnosti jsou měřeny a zdokumentovány dle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2008. Na základě vyhodnocení jednotlivých ukazatelů optimalizujeme, zefektivňujeme a zkvalitňujeme svoji činnost.

Vytváříme nové příležitosti

V rámci poskytovaných služeb neustále vylepšujeme naše technologické zázemí, komunikační kanály, archivační systémy a bezpečnost uložených dat, abychom poskytovali moderní řešení a vysoce kvalitní služby i pro nejnáročnější zákazníky.