• cs
 • en

Vytváříme strategická partnerství

Tvoříme dlouhodobé strategické partnerství se zákazníky založené na komplexnosti dodávek a profesionalitě služeb. Přístup ITS při realizaci řešení vychází z potřeb zákazníků, důsledné znalosti problematiky jejich činností, postupů, procesů a práce.

Aktuality

 • Servisní partnerství Lenovo.

  17. 05. 2021

   

  Lenovo premier sp
   Společně s obhajobou nejvyšší úrovně obchodního partnerství s Lenovo jsme zároveň jsme obhájili naši kompetenci v oblasti servisu server a storage infrastruktury - Lenovo Premier Authorised service provider a také partnerství v oblasti servisování koncových stanic, tedy PC a noteboků - Lenovo Authorised service provider.

  Číst více
 • Obhájili jsme Lenovo partnerství nejvyšší úrovně.

  17. 05. 2021

   

  lenovo ispp 

  I v tomto roce jsme obhájili naše Lenovo partnerství nejvyšší úrovně a můžeme se pyšnit oceněním Infrastructure Solutions Partner Platinum. Jedná se o  TOP partnerství v oblasti serverové a storage infrastruktury.

  Neváhejte se na nás obrátit s požadavky od nejmenších serverů a datových úložišt až po návrhy datových center a složitější infrastruktrury. Známe Lenovo produkty i technologie a máme s nimi zkušenosti.

 • Záznam představení aplikace e-Procesy

  14. 05. 2021

  dtube 

  Máme za sebou naše první online vysílání. Představení aplikace e-Procesy proběhlo naštěstí bez problémů a těm, kteří neměli čas ho přinášíme ke shlednutí na našem Youtube kanálu. Pokud máte chuť se podívat, tak ho najdete na tomto odkazu.

 • Online představení aplikace e-Procesy

  10. 05. 2021

  dtube 

  Ve čtvrtek 13.5.2021 jsme pro Vás připravili online představení aplikace e-Procesy. Přenos začne ve 14:00 a nabízí přiležitost se dozvědět více o funkcionalitě a možnostech, které naše aplikace nabízí. Rádi bychom Vám ji představili osobně, ale prozatím alespoň touto cestou. Pokud máte chuť se podívat, tak se registrujte na tomto odkazu.

 • Nové video k aplikaci e-Procesy

  28. 04. 2021

  dtube 

  Připravili jsme pro Vás nové video k aplikaci e-Procesy, které představuje proces nástupu nového zaměstnance. Video najdete v sekci Ukázková videa.

Rozumíme Vašim požadavkům

S pomocí informačních technologií naplňujeme Vaše podnikatelské cíle.

Podílíme se na Vašich plánech

Odbornými konzultacemi hledáme nejlepší řešení k uspokojení Vašich plánů.

Jsme spolehlivým partnerem

Komplexností dodávek, kvalitou služeb, rozsáhlými znalostmi, etickým přístupem a profesionalitou vytváříme dlouhodobý vztah se zákazníkem.

Rozvíjíme naše znalosti

Zaměstnanci naší společnosti rozšiřují své znalosti odbornými certifikacemi a pravidelnou účastí na školení nových produktů a technologií u nás i v zahraničí.

Zlepšujeme se

Všechny procesy uvnitř společnosti jsou měřeny a zdokumentovány dle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2008. Na základě vyhodnocení jednotlivých ukazatelů optimalizujeme, zefektivňujeme a zkvalitňujeme svoji činnost.

Vytváříme nové příležitosti

V rámci poskytovaných služeb neustále vylepšujeme naše technologické zázemí, komunikační kanály, archivační systémy a bezpečnost uložených dat, abychom poskytovali moderní řešení a vysoce kvalitní služby i pro nejnáročnější zákazníky.